Limits are only inside.

Розвиваємо бізнеси. Інвестуємо в інноваційні проекти.

Обмеження існують тільки в нашій голові.

Ця фраза найкраще відображає мій життєвий принцип. І саме вона покладена в основу діяльності компанії Global Genesis.

Global Genesis – керуюча компанія, команда якої вірить, що знання, навички та мотивація – основний ресурс для розвитку. Ми мислимо глобально, ризикуємо, втілюємо свої мрії у життя та допомагаємо це робити іншим.

Шлях від ідеї до компанії

2006
2012
2015
2017
2018
2006
Моя професійна кар’єра розпочалась у 18 років з роботи у ресторанному бізнесі. Пройшовши за 2 роки шлях від роботи за барною стійкою до керуючого закладом, у 20 років брав участь у відкритті Espresso bar Eletti у Запоріжжі. У 2010 році з’явився другий заклад – Малібу
2012
Побудувавши прибуткові бізнеси у сфері громадського харчування, відчув потребу у перевірці реальної цінності своїх вмінь у цій сфері в інших містах та країнах. Тому у 2012 році продаю власні працюючі заклади на піку зростання та їду з міста у пошуках нових викликів
2015
Викликів було чимало, але кожен давав безцінний досвід та усвідомлення того, що зовнішніх обмежень для власного розвитку не існує. І в 2015-му році на запрошення повернувся до Запоріжжя – став керівником КП «Преса»
2017
Повернення до «міста сили» та черговий початок всього з нуля сприйняв як повне відродження – тоді і з’явилась ідея майбутньої компанії «Global Genesis»
2018
У 2017 році ідея стала реальністю, а на початок 2018 року Global Genesis вже об’єднувала 7 бізнес-проектів, різних за сферами, але єдиних у розумінні цінності інноваційного підходу та у бажанні розвивати у Запорізькому регіоні компанії, здатні конкурувати на міжнародній арені

Наші проекти

International IT Forum

Простір інновацій та можливостей.

Ми переконані, що розвиток бізнесу неможливий без впровадження інформаційних технологій, тому рухаючись у ногу з часом, вирішили організувати International IT Forum 2018. В межах заходу ми об’єднуємо розробників та бізнесменів і перетворюємо на один день Запоріжжя у центр інновацій та місце обміну передовим світовим досвідом у сфері маркетингу, web/app development, blockchain.

1

Investment business school

Новий формат бізнес навчання у нашому місті.

В межах даного проекту ми створюємо умови для формування бізнес-середовища нового покоління у запорізькому регіоні. Бізнес школа спрямована на розкриття підприємцям-початківцям існуючих можливостей для розвитку бізнесу, на формування трендових компетенцій та віри у власні перспективи.

2

Nyuton. 3D Printer

Сертифіковане виробництво 3D принтерів.

Засновник компанії – переможець першої Інвестиційної бізнес-школи в м. Запоріжжі, який отримав фінансування у розмірі 850 000 грн.
Все починалось з ідеї створення продукту, який здатен економити гроші та час на виробництві окремих деталей для промисловості та побуту. А втілилось в офіційно зареєстровану компанію, з власними виробничими потужностями, готовими до серійного випуску сертифікованих 3D принтерів.

3

Контакти

ukUkrainian
en_USEnglish ukUkrainian